Biuro rachunkowe
z tradycjami

Czytaj dalej »

O nas

Biuro Rachunkowe Finans s.c działa od 1995 r. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu róznych podmiotów gospodarczych takich jak Spółki Akcyjne, Spółki z.o.o, Spółki komandytowe oraz działalności gospodarczych. Nasze kompetencje są potwierdzone licencjami Ministerstwa Finansów: świadectwo kwalifikacyjne nr 13324/99 oraz licencja MF nr 32360/2008. 

Głównym celem naszej działalności jest zagwarantowanie nowoczesnej i profesjonalnej obsługi klientów w zakresie rachunkowości, kadr i płac.

Natychmiast po podpisaniu umowy i odpowiednich pełnomocnictw, przejmiemy na siebie wszelkie kontakty z instytucjami państwowymi.

W trosce o bezpieczeństwo firm posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej w zakresie prowadzenia usług księgowych przez biuro rachunkowe w Towarzystwie Ubezpieczeniowym WARTA

Ponadto jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że  w 2013 r. minęło już 18 lat od rozpoczęcia naszej działalności.  Serdecznie dziękujemy naszym wieloletnim klientom za lojalność, natomiast nowym klientom z naszej strony postaramy się zagwarantować równie udaną współpracę.